Zvolte si tu nejlepší matraci:

Matraceno > Nabídka potahů

Basic

Potah Basic

Jednoduchá varianta potahu s poutavým designem. Potah je z neprošité úpletové tkaniny o vysoké gramáži, která je složena ze 100% polyesteru. Potah je opatřen zipem na kratší a delší straně. Možná údržba je šetrné praní do 40°C.

Standard

Potah Standard

Potah je vyroben z úpletové textilie složené ze 100% polyesteru. Tkanina je prošitá s polyesterovým rounem o vysoké gramáži a netkanou textilií. Rouno zajišťuje provzdušnění povrchové textilie. Prošívání pak zajišťuje vyšší pevnost potahu. Potah je opatřen zipem na kratší a delší straně a je tedy velmi snadné jej sundat. Údržba praním do 60° C.

Nature

Potah Nature

Potah je vyroben z látky vyznačující se svojí pevností a na dotek příjemným hedvábným povrchem. Tkanina je složena z bavlny 69% a polyesteru  31%, také obsahuje částice stříbra, které mají antibakteriální a dezinfekční účinky. Tato tkanina je prošita s polyesterovým rounem a netkanou texitlií, pro zajištění větší pevnosti a vzdušnosti potahu. Prošití je hnědou barvou stejně jako zip, ten je ze 4stran matrace. Je tedy dělitelný na dvě části. Matrace v této třídě jsou opatřeny separační vrstvou. Údržba praním do 60° C.

Exclusive

Potah Exclusive

Luxusní potah vyrobený z tkaniny obsahující bambusová vlákna. Bambusové vlákno zajišťuje rychlejší odvod vlhkosti a lepší ohranu proti roztočům a plísním. Tkanina je prošita s rounem o vysoké gramáži. V bocích potahu je maxi-vent textílie pro zajištění nejlepší možné  provzdušnění matrace.  Potah je opatřen rozepínacím zipem ze 4stran a je tedy rozdělitelný na dvě části. Potah má u zipu všité manipulační úchyty. Matrace s tímto potahem jsou opatřeny separační vrstvou.

Cashmere

Potah Cashmere

Luxusní potah vyrobený z tkaniny obsahující bambusová vlákna. Tkanina je prošita s rounem o vysoké gramáži. V boku potahu je 3D textílie pro zajištění provzdušnění matrace.  Potah je opatřen rozepínacím zipem ze 4stran a je tedy rozdělitelný na dvě části. Potah má u zipu všité manipulační úchyty. Matrace s tímto potahem jsou opatřeny separační vrstvou.