Kvalitní matrace

Kvalitní matrace je základem spokojeného spaní!

Spánek je pro lidský život nezbytný. Během spánku naše tělo i mysl regenerují a načerpávají nové síly. Právě z tohoto důvodu je kvalita spánku rozhodujícím faktorem spokojeného života. Na spánek má největší vliv to, na čem spíme – řeč je o matraci a roštu. Poradíme vám, jak by měla kvalitní matrace vypadat.

Kvalitní matrace aneb jaký materiál vybrat?

Obecně platí, že kvalitní matrace je taková, na které se vám pohodlně leží. V současné době je na trhu celá řada různých matrací. Matrace se od sebe liší matriálem, ze kterého jsou vyrobeny a také vlastnostmi, které vám mohou nabídnout. Mezi nejoblíbenější patří matrace pružinové, pěnové a také speciální matrace z koňských žíní (které také najdete v naší nabídce).

Vlastnosti kvalitní matrace

Kvalitní matrace by vám měla přinést spokojený spánek. Musí proto splňovat hned několik náležitostí. Pružinové matrace by například měly mít velké množství pružin, které zajistí podporu pro celé tělo. U nás si můžete vybrat i takové speciality jako je pružinová matrace, která má jádro složené z více než 1000 pružinek. Díky tomu může poskytnout perfektní oporu pro celé tělo. Zajímavé jsou i kvalitní matrace, jejichž jádro je tvořeno speciální pěnou. Ty jsou výborné z hlediska anatomie páteře, protože se přizpůsobují jejímu tvaru. Rozhodně se vám vyplatí i investice do matrací s koňskými žíněmi. Jejich velkou předností je totiž vysoká živnost a to bez ztráty kvality.

Kvalitní matrace je potřeba!

Nabídka matrací je v našem e-shopu bohatá. Pokud si s výběrem vaší nové kvalitní matrace nebudete vědět rady, velmi rádi vám při vybírání pomůžeme a najdeme dokonalou matraci i pro vás. Neváhejte nás proto kontaktovat. Váš spokojený spánek je i naším zájmem! Nabízíme vám špičkovou kvalitu za rozumné ceny…

Vyberte si kvalitní matrace: