Výhody nákupu matrace u nás..

- Zapůjčíme Vám matraci domů na vyzkoušení

Nejste si jisti výběrem té správné matrace? Rádi Vám matraci zapůjčíme, abyste si ji mohli vyzkoušet. Pokud vám nebude vyhovovat, můžete ji bez udání důvodu vrátit.

Dostupnost matrace, kterou chcete vyzkoušet, si prosím ověřte telefonicky.

- Matraci Vám přivezeme ZDARMA až k vám do ložnice

Pokud objednáte matrace v našem e-shopu, máte dopravu zdarma. Matrace vám přineseme až do Vaší ložnice. Pozn.: Akce doprava zdarma se nevztahuje na zapůjčení matrací.

- Zdarma také zajistíme odvoz Vašich starých matrací

V případě zájmu se zdarma v rámci dopravy nových matrací postaráme o odvoz těch starých.

Proč jsou naše matrace lepší?

- Moderní technologie + nejkvalitnější materiály

Matrace vyrábíme již více než 20 let. Za tu dobu jsme se mnohé naučili. Pro výrobu matrací využíváme ty nejlepší metody a nejkvalitnější materiály. Nevíme, kdo první přestal plnit matrace slámou, peřím a koudelí a přešel k molitanu, pružinám, lamelám a k sendvičovým technologiím. Ale víme, že až ať už se objeví cokoli dalšího, Matraceno Vám to nabídne mezi prvními.

- Poctivá kvalita matrací + pečlivý proces výroby

Pečlivý proces výroby a poctivá kvalita matrace je pro nás stejně důležitá u základních a cenově dostupných matrací, jako u matrací luxusních. Nemyslíme si, že každý musí spát na matraci v ceně svého měsíčního platu. Ale jsme přesvědčeni, že každý může spát slušně a zdravě. Nabízíme proto sortiment matrací v širokém cenovém rozmezí při zaručené minimální kvalitě, pod níž nikdy nepůjdeme. Studentská ubytovna i luxusní hotel si u nás vyberou to své.

- Rodinný podnik + více než 20 let zkušeností

Za více než 20 let, které v rodinném podniku matrace vyrábíme, jsme se mnohé naučili. Umíme ušetřit na materiálu i na použité technologii – ale ani jedno neděláme. Ušetřit na kvalitě by pro nás znamenalo ztratit na Vaší důvěře. A té si vážíme především. Víme, co je důležité.

 

Luxusní futonová matrace

Luxusní futonová matrace

Luxusní pružinová matrace

Luxusní pružinová matrace